یخچال کم مصرف در اندازه های مختلف بدنه استیل و گالوانیزه

09128464653 مدیر فروش
یخچال صنعتی کم مصرف
 صنایع برودتی یخچال سازان دستگاه یخچال ویترینی را با کیفیت بالایی به تولید رسانده است، این یخچال از قابلیت انتقال سرما و برودت به صورت طبیعی برخوردار است به همین دلیل احتمال خرابی و استهلاک در محصولات صفر می باشد و جنس دستگاه برحسب درخواست مشتری در دو حالت ورقه رنگی و استیل به تولید می رسد.
یخچال سازان
یخچال سازان

یخچال کم مصرف

یخچال 60 سانتی

این دستگاه از ابعاد بسیار بزرگی تشکیل شده و می توان محصولات فراوانی را در آن نگهداری کرد. این دستگاه از قابلیت سالم نگهداشتن مواد غذایی، داروها و سایر مواد خراب شدنی برخوردار است به همین دلیل در کافی شاپ ها، سوپر مارکت ها، سوپر پروتئینی هاو رستوران ها و ... شاهده این یخچال صنعتی ها هستید. اولین نکته در انتخاب یخچال فریزر دقت در وجود استاندارد موارد ایمنی و مصرف انرژی است. 

یخچال ایستاده تک درب کم مصرف

مجموعه یخچالسازان در تولید یخچال های ویترینی کیفیت و استاندارد سازی محصول را از لحاظ فنی سرلوحه خود قرار داده و نیز به جلب رضایت مشتری توجه ویژه ای نموده است، بدین ترتیب توانسته است اعتماد مصرف کنندگان را جلب نماید. مصرف‌کنندگان باید هنگام خرید، یخچال فریزری را انتخاب کنند که با توجه به برچسب انرژی دارای بالاترین بازده و کم‌ترین مصرف انرژی باشد. یخچال های صنعتی تولید شده در صنایع برودتی یخچالسازان دارای برچسب مصرف انرژی هستند که نمایانگر کارایی و بازدهی بیشتر و مصرف انرژی کمتری می باشد. این یخچال و فریزرها مجهز به سیستم برفک‌زدای اتوماتیک نوفراست می باشند که مصرف برق بدون دخالت مصرف‌کننده کاهش می‌یابد تا برفک‌های یخچال و فریزر صنعتی بطور منظم آب شود، زیرا با افزایش لایه های برفک، مصرف انرژی بالا می‌رود. یخچال های قدیم به صورت دستی باید برفک زدایی می شدند ولی در یخچال های جدید نوفراست، برفک زدایی به صورت اتوماتیک انجام می شود و دیگر شما برفکی داخل یخچال و فریزر نمی بینید.

یخچال ایستاده دو درب کم مصرف

 یخچال های دو درب با ابعاد ۱.۲۰ و ۱.۵متری در مدل چهار درب نیز ساخته می شوند که بیشترین محبوبیت و استفاده را در فست فودی ها، سوپر مارکت ها، رستوران ها و ‌...مورد استفاده فروشندگان قرار می گیرد. یکی ازمواردی که درمورد یخچال های ویترینی مورد آزمون قرارمی گیرد بحث مصرف انرژی است از موارد دیگر ایمنی، عملکرد و شرایط دمایی استاندارد هست تا یخچال ویترینی در سطوح مختلف دارای یک دما باشند یا نباشند. یخچالی که استاندارد هست و درعین حال کنترلر هوشمند برروی آن نصب گردیده باشد، مصرف انرژی را به طور قابل ملاحظه ای پایین می آورد.

یخچال صنعتی ایستاده کم مصرف

از دیگر یخچال های صنعتی پرمصرف که بیشتر فروشندگانی که ابعاد و گنجایش بیشتری برای نگهداری موادغذایی نیازمند آن هستند یخچال ایستاده سه درب صنعتی است که این دستگاه ها که با استانداردهای روز در کشور ساخته می شوند به حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه شما کمک شایانی می نماید. 

یخچال نوشیدنی هایپ کم مصرف

از ویژگی های مهم این یخچال ها وجود سیستم‌های ضدصدا هستند که صدای یخچال را در کمترین مقدار حفظ می‌کنند و بکارگیری از نورپردازی LED باعث می شود مواد غذایی تازه‌ی شما زیبا و اشتهاءآور به نظر برسد. چنانچه برای خرید انتخاب یخچال مشکل و یا سوالی دارید می‌توانید با کارشناس فروش ما تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید