انواع عکس یخچال مغازه در طرح ها و مدل های مختلف

09128464653 مدیر فروش
عکس یخچال مغازه
یخچال سازان
یخچال سازان

یخچال مغازه ای که نام دیگر یخچال ایستاده می باشد، دستگاهی است که برای راه اندازی هر سوپرمارکت، فروشگاه و هایپرمارکتی به آن نیاز خواهید داشت.یخچال ویترینی مغازه از جمله مهم ترین و ضروری ترین تجهیزات سوپرمارکت ها محسوب شده و در دسته یخچال صنعتی قرار می گیرد.از یخچال مغازه سوپرمارکت که به آن یخچال سوپری نیز گفته می شود برای نگهداری و جلوگیری از فاسد شدن محصولات غذایی مختلف، خوراکی، محصولات لبنی، محصولات پروتئینی، نوشیدنی و... مورد استفاده قرار می گیرد.

این یخچال فروشگاهی در مدل ها و انواع مختلفی توسط صنایع برودتی یخچالسازان در ابعاد و اندازه های گوناگون با توجه به فضای مغازه ی شما طراحی و تولید می شود و علاوه بر کیفیت بسیار بالا، از قیمت مناسبی نیز برخوردار است.اگر قصد خرید یخچال برای مغازه را دارید می توانید محصول مورد نظر خود را در برندها، ابعاد، قیمت و رنگ های متنوعی سفارش دهید اما قبل از هر چیز باید به نوع کسب و کار خود و مساحت فروشگاه در دسترس توجه کنید.

ویژگی های یخچال مغازه ویترینی

قیمت یخچال فروشگاهی مغازه

  • شیشه های یخچال کم مصرف مغازه از نوع سکوریت نشکن است که در برابر ضربه های احتمالی دارای مقاومت زیادی بوده و از شکستی جلوگیری می کند.این شیشه ها همچنین به صورت دوجداره کار شده که از اتلاف انرژی جلوگیری می کند.
  • در این یخچال ویترینی ایستاده از سیستم توزیع هوای یکنواخت استفاده شده که قادر است هوای سرد را در تمامی نقاط یخچال توزیع کند و از خراب و فاسد شدن محصولات غذایی جلوگیری کند.
  • جنس بدنه ی یخچال مخصوص مغازه می تواند از  نوع استیل یا گالوانیزه ساخته شود که  این امکان برای شما فراهم می شود تا بدون نگرانی از پوسیدگی و زنگ زدگی یخچال، از این دستگاه استفاده کنید.
  • یخچال مغازه و سوپرمارکت قابلیت درج و نصب انواع استیکر را داراست.
  • مجهز به عایق بندی تزریق فوم پلی یورتان به منظور جلوگیری از خارج شدن برودت داخل یخچال
  • از دیگر ویژگی های این یخچال می توان به ترموستات دیجیتالی، روشنایی LED،  گنجایش و فضای داخلی بزرگ و ... اشاره کرد.
  • یخچال مغازه ای در انواع یخچال تک درب، یخچال دو درب، یخچال سه درب، یخچال چهار درب و یخچال شش درب قابل طراحی و تولید است.

انواع عکس یخچال مغازه

یخچال مغازه سوپرمارکت

یخچال مغازه دست دوم

قیمت یخچال مغازه

یخچال مغازه پروتئینی

قیمت یخچال مغازه پروتئینی

یخچال مغازه پروتئینی

یخچال مغازه کوچک

قیمت یخچال ویترینی کوچک

یخچال مغازه ویترینی

قیمت یخچال ویترینی ایستاده

قیمت یخچال مغازه سوپرمارکت

یخچال مغازه ویترینی

قیمت یخچال ویترینی دست دوم

 

 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید