X

انواع عکس یخچال مغازه در طرح ها و مدل های مختلف

09128469362 کارشناس فروش
عکس یخچال مغازه

یخچال ویترینی مغازه از جمله مهم ترین و ضروری ترین تجهیزات سوپرمارکت ها محسوب شده و در دسته یخچال صنعتی قرار می گیرد. از یخچال مغازه سوپرمارکت که به آن یخچال سوپری نیز گفته می شود برای نگهداری و جلوگیری از فاسد شدن محصولات غذایی مختلف، خوراکی، محصولات لبنی، محصولات پروتئینی، نوشیدنی و... مورد استفاده قرار می گیرد.

یخچال سازان
یخچال سازان

یخچال مغازه ای که نام دیگر آن یخچال ایستاده می باشد، دستگاهی است که برای راه اندازی هر سوپرمارکت، فروشگاه و هایپرمارکتی به آن نیاز خواهید داشت.

این یخچال فروشگاهی در مدل ها و انواع مختلفی توسط صنایع برودتی یخچالسازان در ابعاد و اندازه های گوناگون با توجه به فضای مغازه ی شما طراحی و تولید می شود و علاوه بر کیفیت بسیار بالا، از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. اگر قصد خرید یخچال برای مغازه را دارید می توانید محصول مورد نظر خود را در برندها، ابعاد، قیمت و رنگ های متنوعی سفارش دهید اما قبل از هر چیز باید به نوع کسب و کار خود و مساحت فروشگاه در دسترس توجه کنید.

ویژگی های یخچال مغازه ویترینی

قیمت یخچال فروشگاهی مغازه

  • شیشه های یخچال کم مصرف مغازه از نوع سکوریت نشکن است که در برابر ضربه های احتمالی دارای مقاومت زیادی بوده و از شکستی جلوگیری می کند.این شیشه ها همچنین به صورت دوجداره کار شده که از اتلاف انرژی جلوگیری می کند.
  • در این یخچال ویترینی ایستاده از سیستم توزیع هوای یکنواخت استفاده شده که قادر است هوای سرد را در تمامی نقاط یخچال توزیع کند و از خراب و فاسد شدن محصولات غذایی جلوگیری کند.
  • جنس بدنه ی یخچال مخصوص مغازه می تواند از  نوع استیل یا گالوانیزه ساخته شود که  این امکان برای شما فراهم می شود تا بدون نگرانی از پوسیدگی و زنگ زدگی یخچال، از این دستگاه استفاده کنید.
  • یخچال مغازه و سوپرمارکت قابلیت درج و نصب انواع استیکر را داراست.
  • مجهز به عایق بندی تزریق فوم پلی یورتان به منظور جلوگیری از خارج شدن برودت داخل یخچال
  • از دیگر ویژگی های این یخچال سوپرمارکتی می توان به ترموستات دیجیتالی، روشنایی LED،  گنجایش و فضای داخلی بزرگ و ... اشاره کرد.

انواع یخچال مغازه ای بر حسب تعداد درب

انواع عکس یخچال مغازه

یخچال مغازه سوپرمارکت

یخچال مغازه دست دوم

قیمت یخچال مغازه

یخچال مغازه پروتئینی

قیمت یخچال مغازه پروتئینی

یخچال مغازه پروتئینی

یخچال مغازه کوچک

قیمت یخچال ویترینی کوچک

یخچال مغازه ویترینی

قیمت یخچال ویترینی ایستاده

قیمت یخچال مغازه سوپرمارکت

یخچال مغازه ویترینی

قیمت یخچال ویترینی دست دوم

قیمت یخچال مغازه

قیمت یخچال مغازه ایامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید