X

راهنمای خرید یخچال و فریزر پرده هوا (یخچال روباز فروشگاهی) در انواع و متراژهای مختلف

09128469362 کارشناس فروش
یخچال پرده هوا

خرید یخچال پرده هوا به دلیل در معرض دید قرار دادن محصولات، حفظ تازگی مواد غذایی، دسترسی آسان به محصولات، جلب مشتری و افزایش فروش، یکی از مهم ترین و هوشمندانه ترین اقدامات در زمینه راه اندازی فروشگاه‌ها، سوپرمارکت‌ها یا هایپرمارکت‌ها محسوب می شود و بهترین گزینه برای نمایش و نگه داری مواد غذایی به حساب می آید که در دو نوع موتور سرخود و موتور مرکزی طراحی و تولید خواهد شد.

یخچال سازان
یخچال سازان

یخچال پرده هوا

یخچال پرده هوا

یخچال پرده هوا خوابیده موتور مرکزی
یخچال پرده هوا خوابیده موتور مرکزی

یخچال پرده هوا خوابیده موتور مرکزی برای نگهداری و عرضه کالا به صورت خود خدمت در فروشگاه‌های بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار می گیرد و با استفاده از آن می توانید انواع سبزیجات فریز شده، گوشت سفید و قرمز و آبزیان منجمد، کره، انواع غذای آماده و ... را نگهداری کنید.

اطلاعات بیشتر
یخچال پرده هوا خوابیده موتور سرخود
یخچال پرده هوا خوابیده موتور سرخود

یخچال پرده هوا خوابیده موتور سرخود بدون درب بوده و مشتریان به راحتی می توانند به محصولات مورد نظر خود دسترسی داشته باشند. این یخچال دارای بازه دمایی 2+ تا 4+ درجه سانتیگراد بوده و در رنگ های متنوع و زیبا با توجه به سفارش مشتری طراحی و تولید می شود.

اطلاعات بیشتر
یخچال پرده هوا موتور سرخود
یخچال پرده هوا موتور سرخود

یخچال پرده هوا موتور سرخود همانطور که از نامش مشخص است موتور در داخل یا پشت یخچال نصب شده و به همین دلیل از ابعاد کوچک و استانداردی برخوردار است و گزینه مناسبی برای فروشگاه ها و سوپرمارکت هایی که با محدودیت فضا رو به رو هستند محسوب می شود.

اطلاعات بیشتر
یخچال پرده هوا موتور مرکزی
یخچال پرده هوا موتور مرکزی

یخچال پرده هوا موتور مرکزی از فضای داخلی بسیار زیادی برخوردار بوده و قادر است حجم بالایی از محصولات را در خود نگهداری کند در نتیجه گزینه مناسبی برای فروشگاه های زنجیره ای، هایپر مارکت ها، فروشگاه های میوه، سوپر مارکت های بزرگ و ... محسوب می شود.

اطلاعات بیشتر
یخچال مالمو
یخچال مالمو

با استفاده از یخچال و فریزر مالمو می توانید انواع محصولات غذایی را عرضه کرده و به نمایش بگذارید.این محصول به دو صورت موتورخانه مرکزی و موتور سرخود طراحی و تولید شده و ابعاد یخچال با توجه به نوع موتوری که باید برای یخچال انتخاب شود، تعیین خواهد شد.

اطلاعات بیشتر
یخچال پرده هوا درب دار
یخچال پرده هوا درب دار

یخچال های پرده هوای درب دار در ابعاد و اندازه های مختلفی طراحی و ساخته می شوند و از جمله تجهیزات مهم و ضروری در فروشگاه ها و هایپر مارکت ها محسوب می شوند. از یخچال فروشگاهی درب دار برای نگهداری محصولاتی مانند سوسیس، کالباس، مرغ، گوشت و ... می توان استفاده کرد. 

اطلاعات بیشتر
یخچال پرده هوا درب دار موتور سرخود
یخچال پرده هوا درب دار موتور سرخود

یخچال ایستاده درب دار موتور سرخود با بدنه ای از جنس گالوانیزه تولید شده و برای جلوگیری از خروج برودت یخچال به محیط بیرون در طراحی آن از عایق بندی تزریق فوم پلی یورتان استفاده شده که نقش زیادی در صرفه جویی انرژی و برق خواهد داشت. این یخچال ها به دلیل داشتن درب شیشه ای دو جداره و یا سه جداره دما را به خوبی حفظ کرده و کمترین مصرف انرژی را دارند.

اطلاعات بیشتر

یخچال پرده هوا نیازمند تکنولوژی پیشرفته مطابق با علم روز و در عین حال زیبایی چشمنواز هستند. یخچال روباز فروشگاهی با ظرفیت بزرگتر برای نگهداری از محصولات لبنی، میوه و سبزیجات، نوشیدنی ها، گوشت بسته بندی شده، ماهی بسته بندی شده و حتی گُل است.

قیمت یخچال پرده هوا

یخچال های پرده هوا موتور مرکزی معمولا بالای 5 متر ارائه می شوند و بر اساس متراژ مکان موردنظر شما قابل سفارش هستند این در صورتی است که یخچال های موتور سرخود به صورت تک با سایز مشخص قابل سفارش هستند. این یخچال ها به گونه ای طراحی شده اند که نور پردازی و چیدمان محصولات در این نوع یخچالها کمک زیادی به عرضه بهتر کالا و جلب مشتریان خواهد کرد. یخچال بدون درب فروشگاهی به پرده کاور شب یا نایت کاور مجهز شده که از کارکرد اضافه در زمان تعطیلی فروشگاه جلوگیری خواهد کرد. یکی دیگر از ویژگی های یخچال روباز فروشگاهی، وجود سیستم برفک زدایی می باشد که از یخ زدن و خراب شدن پرده شب جلوگیری خواهد کرد. 

یخچال پرده هوا چیست؟

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب

یخچال پرده هوا، که به آن یخچال فروشگاهی بدون درب نیز گفته می شود هوا و سرما را در طبقات خود پخش نموده و مواد غذایی و دیگر موادی که نیاز به نگهداری در یخچال دارند، را تازه و سالم نگه می‌دارد. یخچال قفسه ای در فضاهای تجاری، فروشگاه های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرند و از مهم ترین و محبوب‌ترین تجهیزات فروشگاه‌ها و هایپرمارکت‌ها می‌باشند. یخچال پرده هوا یا (یخچال جلو باز) به گونه ای طراحی شده است که یک جریان ثابت از هوای اجباری سرد را از پایین به بالای سطح جلوی یخچال و فریزر منتقل کند. این سیستم برودتی در یخچال صنعتی فاقد درب نصب شده است، در عوض دارای یک جبهه باز با جریان هوای سرد است که به عنوان یک پرده عمل می کند تا محصولات را در داخل هوای سرد و گرم نگه دارد. برای خرده فروشان، این بدان معنی است که مشتریان از دید کاملی نسبت به محصولات برخوردار هستند و به آنها امکان می دهد تا به راحتی محصولات را مشاهده کنند و غذای یا نوشیدنی مورد علاقه خود را انتخاب کنند. 

 وجود یخچال های پرده هوا در فروشگاه های مواد غذایی و سوپر مارکت ها به دلیل فروش مواد خراب شدنی کاملا ضروری است به دلیل اینکه خوراکی هایی مانند لبنیات و مواد پروتئینی را نگهداری می کنند که در دمای محیط و گرما به سرعت فاسد می شوند باید از سیستم های حرفه ای برای حفظ مواد غذایی استفاده کنند.

قیمت یخچال بدون درب

کاربری یخچال پرده هوا چیست؟

خرید یخچال پرده هوا

فروشگاهای عرضه خوار و بار تنها با کمک استند و قفسه بندی کامل نمی شوند و باید از یخچالهای صنعتی و فروشگاهی که از فاسد شدن مواد غذایی پیشگیری می کند و تازگی و کیفیت آنها را حفظ می کند استفاده کنند به همین منظور یخچال ایستاده پرده هوا یا به صورت چند طبقه هستند و میتوان آنها را با انتخاب ابعاد، نوع کاربری، میزان استفاده در روز، موقعیت مکانی، رنگ، نورپردازی و مواردی از این دست سفارشی سازی کرد.

قیمت یخچال بدون درب

انواع یخچال پرده هوا

یخچال ویترینی جلو باز امروزه در دو طرح ایستاده و  یخچال خوابیده (یخچال جزیره ای) تولید شده و در دو مدل موتور مرکزی و موتور سرخود در بازار دیده می شود. 

 1. یخچال پرده هوا موتور سرخود
 2. یخچال پرده هوا موتور مرکزی
 3. یخچال پرده هوا خوابیده موتور سرخود
 4. یخچال پرده هوا خوابیده موتور مرکزی

یخچال بدون درب فروشگاهی قیمت

یخچال روباز فروشگاهی با موتور سرخود

قیمت یخچال قفسه ای

به موتوری که روی یخچال پرده ای نصب شده باشد سرخود می گویند. موتور سرخود برای فروشگاه ها و مکان های با فضای کوچکتر مناسب است که به یخپالی با متراژ کمتری نیاز دارند. در این گونه از یخچال های بدون در موتور درون یا عقب یخچال راه اندازی شده است. به این دلیل این نوع یخچال های رو باز فروشگاهی در سایز های کوچکی تولید می شوند و حجم اندکی دارند. در این نوع محصول معمولا مصرف انرژی کم است و ترابری راحتی دارند. عمده ترین نقص این یخچال صنعتی کم مصرف محدود بودن محیط داخلی یخچال به دلیل کمپرسور و کندانسور آن ها می باشد. برای اطلاع از قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب در انواع مختلف می توان از سایت های موثق فروش این محصولات مشاوره و کمک گرفت. موتور سرخود دو نوع دارد: موتور پایین، موتور بالا

قیمت یخچال ویترنی جلو باز

یخچال متری

مشخصات فنی یخچال پرده هوا با موتور سرخود

جنس بدنه گالوانیزه با پوشش رنگ الکترواستاتیک
نوع عایق بندی تزریق فوم پلی یورتان
جنس طبقات PVC
نوع شیشه سکوریت دوجداره
نوع روشنایی LED
ترموستات دیجیتال
کاور شب دارد
رنج دمایی 0 تا 7
سیستم کنترل حفاظت الکترونیکی دارد
گارانتی 18 ماه

یخچال روباز فروشگاهی با موتور مرکزی

این نوع یخچال ها به دلیل محیط زیاد برای حفاظت و متناسب بودن آن ها مورد عنایت مشتری ها واقع شده است. قیمت یخچال پرده هوا ایستاده بستگی به نوع تبخیر کننده، کمپرسور و کندانسور استفاده شده در آن دارد.

یخچال پرده ای

یکی از مهم ترین تجهیزاتی که در هایپرمارکت ها و سوپرمارکت های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد یخچال های پرده هوا می باشد.

این یخچال های صنعتی به علت مزیت بدون درب بودن، دسترسی مشتریان به محصولات را آسان نموده و جلوه ی زیبایی نیز به محصولات می بخشند.

یخچال سوپرمارکتی جلو باز برای نگهداری انواع محصولات غذایی و پروتئینی، انواع سبزیجات و صیفی جات، انواع نوشیدنی ها و محصولات لبنی مورد استفاده قرار میگیرد و در طرح ها و ابعاد های گوناگون تولید می شوند.

فروش یخچال پرده هوا

مشخصات فنی یخچال پرده هوا ایستاده موتور مرکزی
جنس بدنه              ماموت ABS
عایق بندی تزریق فوم پلی یورتان
تعداد طبقات 5
روشنایی ال ای دی دارد
موتور مرکزی
مبرد R290

برای یخچال صنعتی پرده هوا بایستی به نکات زیر توجه نمود:

قطعات استفاده شده در موتور خانه و پیکره آن بایستی از سطح کیفی بالایی برخوردار باشند. محیط موتورخانه بایستی وضعیت مناسبی داشته باشد. گونه قطعات و ابزار آلات استفاده شده مطلوب با وضعیت پیرامون، نوع استعمال سامانه و سایز تبخیر کننده باشد.

چه چیزی باعث می شود یخچال پرده هوا کمتر پایدار باشد؟

یخچال ایستاده پرده هوا روباز

برای کار صحیح، یخچال و فریزرهای پرده هوا به طور مداوم مجبورند هوای خنک را از طریق واحد فشار داده و از حفظ دما اطمینان حاصل کنند. با این کار، آنها همیشه در ظرفیت های بالا کار می کنند، حتی در ساعات خارج از اوج مصرف. همچنین در مورد مکان نصب یخچال های پرده هوا، اپراتورها باید درست انتخاب شوند. نصب در نزدیکی درهای ورودی، در مناطق با رطوبت بالا، در نور مستقیم خورشید یا در نزدیکی دریچه های تهویه مطبوع، همه شرایطی است که بر توانایی یخچال در حفظ دما تأثیر منفی می گذارد. واحدهای پرده هوا که به درستی نصب و نگهداری می شوند، در کنار استفاده از هیدروکربن یا مبرد های طبیعی، می توانند میزان انرژی مصرفی در حین کار را کاهش دهند. با این حال، به طور متوسط مصرف انرژی در مقایسه با طرح های یخچال و فریزر با درب های نصب شده بیشتر است به دلیل وجود سیستم برودتی متفاوت که باعث مصرف بیشتر انرژی نیز می شود.

هنگام خرید یخچال پرده هوا به چه چیزهایی باید توجه داشت؟

قیمت یخچال های روباز

در هنگام خرید یخچال های پرده ای می توانید به این موضوع که پایه های آن از نوع ثابت است یا متحرک دقت کنید و با توجه به نیاز خود انتخاب کنید. توجه شود که چرخ های محصول مقاومت بالایی برای جا به جایی داشته باشد. به نوع پوشش بدنه یخچال که از جنس الکترواستاتیک، استیل و … است توجه کنید و بررسی کنید عایق به کار رفته در آن از چه جنسی می باشد که اکثرا از جنس عایق پلی یورتان است. این یخچال ها باید دارای گردش هوای سرد مناسبی بین طبقات و تمام نقاط یخچال باشد. یخچال و فریزر پرده هوا برای ده ها سال است که به عنوان یک راه حل بسیار محبوب برای فروشگاه های زنجیره ای و فروشندگان مواد غذایی و نوشیدنی وجود دارد. با این وجود نگرانی هایی در مورد سطح پایداری آنها و هزینه های انرژی وجود دارد که این مشکل هم با فناوری های جدید و استفاده از بدنه فوم تزریق فشرده دستگاهی برای جلوگیری از اتلاف انرژی قابل انجام شده است.

قیمت یخچال خوابیده

قیمت یخچال خوابیده فروشگاهی

تولید یخچال فروشگاهی

قیمت یخچال جلو باز

با تولید یخچال بدون درب و اضافه شدن آن به لوازم فروشگاهی بخش مهمی از این موانع برداشته شد. از مزایای مهم این یخچال ها می توان به قیمت این مورد اشاره نمود که با بکارگیری از این یخچال ها مشتری ها به آسانی به محصول دلخواه خود بدون احتیاج به باز و بسته نمودن درب دستیابی داشته باشند و بدین علت مشتری های زمان بیشتری در اختیار دارند و می توانند محصول مورد نظر خود را تهیه و خریداری نمایند. از طرفی دیگر دکوراسیون محصولات درون یخچال به وسیله فروشنده ها هم به علت عدم درب بسیار آسانتر شده است. از مزایای یخچال پرده هوا طراحی به خصوص آن است. طراحی این نوع یخچال های بدون درب به نوعی است که بستری از هوا را به وسیله روزنه های زیر طبقه ها در برابر محیط بیرونی ایجاد کرده و درجه حرارت محفظه این وسیله بعد از طی کمتر از 1 دقیقه به حد استاندارد رسانده و از محصولات و مواد غذایی داخل خود به صورت مطلوبی حفاظت می نماید‌. این یخچال مدرن به علت اینکه تماما به شکل پیوسته و چند کابین جانب هم استفاده می شوند از موتور مرکزی برای تولید سرمایش در این سیستم به کار برده می شود.

طرز کار یخچال بدون درب

قیمت یخچال روباز فروشگاهی

پس از روشن شدن، هوا از طریق ورودی وارد واحد می شود. هوا سپس وارد محفظه پنکه شده و توسط فن شتاب می یابد. این هوا سریع حرکت می کند به یک پلنوم اجازه می دهد تا توزیع یکنواخت هم در طول کل نازل تخلیه ون های هوا به شکل هوا در نازل جریان هوای یکنواخت هوا  هوای تخلیه شده از طریق نازل جریان جت را به کف ایجاد می کند و تقریبا 80% هوا به قسمت ورودی پرده هوا باز می گردد و 20% در جهت مخالف قرار میگیرد. 

قابلیت جابجایی آسان 

طرز کار یخچال بدون درب

برخلاف دیگر یخچال های بسیار سنگین که امکان حمل و نقل آن ها معضل بزرگی برای مشتریان است، یخچال های پرده هوا علاوه بر وزن سبکی که دارند به دلیل مواد استفاده شده در بدنه آن، دارای چرخ هایی هستند که جابه جایی را برای مصرف کنندگان بسیار آسان کرده است.

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب

قیمت یخچال جلو باز

مواردی از جمله نوع یخچال پرده هوا (خوابیده / ایستاده)،  ابعاد و اندازه و عمق، نوع کاربرد یخچال (برای نگهداری گل، میوه، مواد غذایی)، جنس محصول، قدرت کمپرسور و نوع موتور و عملکرد دستگاه، جنس یراق آلات و ... روی قیمت یخچال جلو باز تاثیر گذارند و عواملی هستند که قبل از خرید یخچال پرده هوا باید به آن ها توجه کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات و لیست قیمت یخچال قفسه ای می توانید با کارشناسان فروش صنایع برودتی یخچالسازان تماس بگیرید.

یخچال هایپری

قیمت یخچال هایپری

تولیدکنندگان یخچال های پرده هوا (یخچال روباز) فروشگاهی

مجموعه یخچالسازان با بیش از 25 سال سابقه یکی از تولیدکنندگان مطرح و سرشناس در تولید یخچال های پرده هوا (یخچال روباز) فروشگاهی می باشد. 

تولید یخچال پرده هوا

یخچال های پرده هوا (یخچال روباز) فروشگاهی خدمات دارند؟

تمامی یخچال های پرده هوا (یخچال روباز) فروشگاهی در صنایع برودتی یخچالسازان دارای 18 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشند. همکاران ما در سراسر کشور جهت تعمیر محصولات شما و خدمات حضور دارند.

نحوه ی ثبت سفارش محصولات و ارسال چگونه است؟

صنایع برودتی یخچالسازان با همکاری با باربری های مختلف و مطرح به همه ی شهر های ایران ارسال داشته و در سریع ترین زمان ممکن محصول را ارسال می کند. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

بار ارسالی یخچال پرده هوا

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب

قیمت یخچال جلو باز


 • قدرت موتور یخچال فروشگاهی بدون درب چقدر است؟

  موتور 1.5 اسب کلترون تایلندی استفاده می شود.

 • نوع موتور به کار رفته در یخچال روباز فروشگاهی چیست؟

  برای خرید 4 متر یخچال پرده هوا از موتور سرخود استفاده می شود اما بیشتر از این متراژ احتیاج به موتور مرکزی است.

 • موتور سرخود با موتور مرکزی چه تفاوتی دارد؟

  موتور سرخود همونطور که از نامش مشخص است، روی بدنه ی دستگاه نصب می شود اما برای یخچال هایی که با موتور مرکزی کار میکنند، فروشگاه باید قسمتی برای موتور خانه داشته باشد تا موتور داخل آن مکان نصب شود و از طریق لوله کشی به تمامی یخچال ها سرمایش برسد.

 • جنس بدنه یخچال هایپری چیست؟

  ساندویچ پنل
   

 • قیمت یخچال پرده هوا چقدر است؟

  با توجه به نوسانات موجود در بازار امکان درج قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب وجود ندارد. جهت استعلام قیمت یخچال پرده هوا با کارشناس فروش مربوطه تماس بگیرید.

 • قبل از خرید یخچال پرده هوا باید به چه نکاتی توجه کرد؟

  نوع یخچال پرده هوا (خوابیده / ایستاده)،  ابعاد و اندازه و عمق، نوع کاربرد یخچال (برای نگهداری گل، میوه، مواد غذایی)، جنس محصول، قدرت کمپرسور و نوع موتور و عملکرد دستگاه، جنس یراق آلات و ...

 • بهترین بازه دمایی یخچال فروشگاهی بدون درب چقدر است؟

  دمای بین 75 تا 90 


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • حشمتی
  سلام یخچال های پرده هوا برای مناطقی با آب و هوای مرطوب و شرجی مناسب هستند ؟
  • مدیر سایت

   با سلام و درود. بله مناسب است.

 • محمد حبشی
  برای یخچال پرده هوا با موتور مرکزی حتما باید فضای جدا داشته باشیم ؟
  • مدیر سایت

   با سلام و درود. بله باید موتور خانه داشته باشید. 

تماس بگیرید